Komentář k článku „Čeští muži jsou v krizi. Kormidlem jim musí být jejich penis“ 25.6.2015, 14:12 25.6.2015 AnonymCHLAP má smrdět i z fotky…………:-)Sdílejte na:Previous PostCitát o námořnícíchNext PostVtip o Brežněvovi