Kancelář Blaník 3.11.2014, 11:59 3.11.2014 AnonymVšechno je v pořádku. Všechno je zalitý sluncem.Sdílejte na:Previous PostNejslavnější výroky prezidenta George W. BusheNext PostCitát o Prušácích