dospělost 26.3.2010, 23:07 26.3.2010 Laub GabrielDospělost – doba, kdy pochopíš, že nehezcí, nehrdinští, nejvýjimeční lidé jsou lidé jako ty.Sdílejte na:Previous PostpráceNext Postknihy