Někdy je zbytečné užívat prášky. Stačí, když vypustíte ze života některé lidi. Radkin Honzák

Někdy je zbytečné užívat prášky. Stačí, když vypustíte ze života některé lidi.

Radkin Honzák

Sdílejte na:
Back to Top