Někdy je zbytečné užívat prášky. Stačí, když vypustíte ze života některé lidi. Radkin Honzák 21.3.2018, 10:52 8.10.2024 Honzák RadkinNěkdy je zbytečné užívat prášky. Stačí, když vypustíte ze života některé lidi.Radkin HonzákSdílejte na:Previous Post„Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi.“ – americký filmový režisér Michael BayNext PostOdvrácená tvář morálky: Humanista Bertrand Russell napsal: Způsobovat utrpení s čistým svědomím je pro moralisty rozkoší, proto vymysleli peklo.