Vtip o policajtech
Jdou dva policajti po městě a vidí chlapíka, jak jí jablko. Jeden policajt říká tomu druhému: „Hele, schválně, že ohryzek hodí na zem. Dáme mu za to pokutu.“ Tak jdou pomalu za tím chlapíkem a pozorují ho. Chlápek ale dojí jablko a začne z ohryzku vybírat jadýrka. Policajti na něj …
