Citát o realitě 9.11.2011, 12:55 9.11.2011 AnonymPíše ajťák ajťákovi na chatu: „Chlape, minulý týden jsem zkusil realitu, ale řeknu ti, to rozlišení je fakt bída!“Sdílejte na: