lidé
Lidský duch je od přírody vzpurný, dere se vysoko a na opačnou stranu a jde spíš za někým dobrovolně, než by se nechal vést.
Lidský duch je od přírody vzpurný, dere se vysoko a na opačnou stranu a jde spíš za někým dobrovolně, než by se nechal vést.
Kdyby jiný živočišný druh než člověk dosáhl stupně, kterému říkáme civilizace co myslíte dělal by stejné nesmysly jako lidstvo?
Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích…a pak už nikdy nebudeme stejní.
Mezi lidmi není místo pro anděla, mezi anděli není místo pro člověka. Stejně jako mezi vlky není místo pro ovci a mezi ovcemi není místo pro vlka.