Citát o Pražácích

Na vsi pobývám rád, neb tu nic není a nic se tu neděje. A jelikož se ze všeho nejraději věnuji právě nicnedělání, cítím se tu jako ryba ve vodě. V Praze se to hemží samými čipery, hbitě spějícími k záhubě, a to mě denervuje.

Sdílejte na:

lenost

Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří. Získáš tím dva dny volna!

Sdílejte na:

lenost

Většinu toho, co odkládáme na zítřek, měli jsme udělat již včera.

Sdílejte na:
Back to Top