epitaf Evropy 15.12.2010, 15:53 15.12.2010 Nárožný PetrEvropa vymírá a odmítá se bránit proti nepřátelům. Zahyneme, ale na našem pomníku bude nápis, že jsme byli humanisté.Sdílejte na: