sebepoznání 29.9.2010, 23:32 29.9.2010 AnonymUž existuje tolik názorů, jaký má být člověk, že nejlépe každý udělá, když zůstane takovým, jaký je.Sdílejte na:Previous PostškolaNext Postvůle