Citát o životě 12.9.2013, 8:10 12.9.2013 AnonymVelkou chybou v mém životě bylo, že jsem nechala některé lidi v mém životě zůstat déle než si zasloužili.Sdílejte na:Previous PostVtip o potápěčíchNext PostVtip o Billu Gatesovi