Citát o starostech 17.12.2012, 1:39 17.12.2012 AnonymDělat si starosti je tak hloupé. Je to jako mít nad sebou deštník a čekat až začne pršet.Sdílejte na:Previous PostCitát o štěstíNext PostCitát z pořadu Peklo na talíři