Citát o objevech 11.6.2012, 19:19 11.6.2012 AnonymChuť našich objevů je tím nejsladším medem, jaký kdy ochutnáme…Sdílejte na:Previous PostCitát o budoucnostiNext PostCitát o návštěvě kina